Modlitewniki do Sakramentu Bierzmowania

Poniższa oferta jest ofertą poglądową, pełny wybór towaru znajdą Państwo w naszym sklepie w Tarnowie przy ul. Romanowicza 42. Zapraszamy !

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o sprawdzenie ceny oraz czy dany towar jest dostępny.

     
Na górze przemienienia - modlitewnik

Powiększ

Powiększ

Powiększ

 

Na górze przemienienia
opracowanie: Jerzy Lech Kontkowski SJ

format: 80 x116 mm
stron: 428
oprawa: twarda
dostępne kolory: bordo-złocenia, granat-złocenia, czarny-złocenia

Modlitewnik ten, obok najczęściej praktykowanych modlitw i pieśni, zawiera bogaty wybór psalmów proponowanych w modlitwach porannych, wieczornych, wiele modlitw wstawienniczych i okolicznościowych. Umieszczono w nim również, bogatszy niż w innych modlitewnikach "mały katechizm".


Z Bogiem przez życie - modlitewnik
Powiększ  

Z Bogiem przez życie - modlitewnik
ks. Stanisław Chabiński SAC

Format: 102x142 mm
Ilość stron: 352

Modlitewnik dla młodzieży. Oprócz tradycyjnych modlitw zawiera ciekawe propozycje modlitwy codziennej – porannej i wieczornej - w układzie tygodniowym oraz krótkie medytacje na każdy dzień miesiąca. Posiada rozbudowany komentarz do sakramentów bierzmowania i małżeństwa i stanowi pomoc w przygotowaniu do nich.


Modlitewnik młodego człowieka - twoje 5 minut dla Boga
Powiększ  

Modlitewnik młodego człowieka
Twoje 5 minut dla Boga

Ilość stron: 242 s.
Oprawa: twarda
Wymiar: 120x167 mm

Książka jest zbiorem tekstów, które każdy - a przede wszystkim młody człowiek - może wykorzystać do prywatnej modlitwy. Zawiera między innymi modlitwy dziękczynne, modlitwy o odkrycie powołania życiowego, modlitwy narzeczonych, modlitwy za kogoś oraz w różnych innych intencjach. Zawiera również propozycje rachunku sumienia, rozważań Drogi Krzyżowej i tajemnic różańcowych.


Błogosławieni... - modlitewnik dla młodzieży
Powiększ  

Błogosławieni... - modlitewnik dla młodzieży
red. ks. Andrzej Michalik

Format 105 x 150
Ilość stron 661
Kolor: bordo

Modlitewnik dla młodzieży "Błogosławieni..." przeznaczony jest dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dla tej, która go już przyjęła; i ma na celu wspierać ją w życiu w zgodzie z ośmioma błogosławieństwami. Treść modlitewnika dostosowana została do potrzeb wiekowych młodzieży (rachunki sumienia, modlitwy do patronów młodzieży). W porównaniu z innymi modlitewnikami została tutaj rozbudowana część: Modlitwy codzienne, do której włączono wiele modlitw z Liturgii Godzin.Dział I zawiera modlitwy codzienne; dział II modlitwy związane z różnymi nabożeństwami; dział III modlitwy towarzyszące przyjmowaniu sakramentów, zaś dział IV teksty modlitw odnoszących się do potrzeb Kościoła domowego (rodziny), ojczyzny oraz całej kościelnej społeczności, na V dział składają się śpiewy i pieśni kościelne.


Kompendium katechizmu kościoła katolickiego - dla bierzmowanych
Powiększ  

Kompendium katechizmu kościoła katolickiego - dla bierzmowanych
Praca zbiorowa

Stron: 240
Oprawa: twarda
Format: 122x168

Dzieło to prezentuje w prosty i interesujący spo­sób całość orędzia chrześcijańskiego, ukazując zagadnienia wiary chrześcijańskiej przezna­czone współczesnego człowieka. Kompendium z odwagą podejmuje wielkie pro­blemy współczesności, odwołując się do roz­woju nauk, roli sumienia oraz praw człowieka. Dzieło jawi się jako aktualny, pewny i solidny sposób ukazania wiary chrześcijańskiej dzisiaj – przyjmując jakby formę dialogu między mistrzem a uczniem. Zawiera 15 pięknych reprodukcji dzieł sztuki, pochodzących z różnych epok i stylów sztuki chrześcijańskiej, opatrzonych komentarzami, które stanowią swoiste introdukcje do poszcze­gólnych części dzieła.


     
   

 

 

© 2007 - 2016 Sanderus. Design by Mart