Muzyka chrześcijańska - płyty CD, DVD.

Poniższa oferta jest ofertą poglądową, pełny wybór towaru znajdą Państwo w naszym sklepie w Tarnowie przy ul. Romanowicza 42. Zapraszamy !

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o sprawdzenie ceny oraz czy dany towar jest dostępny.

TGD - Liczy się każdy dzień - CD/DVD
  To zbiór wybranych 15 utworów z ostatnich 10 lat działalności zespołu TGD. Na płycie pojawiły się również 3 nowe piosenki.Gościnnie w projekcie wzięli udział: Mietek Szcześniak, Natalia Niemen oraz kameralna orkiestra smyczkowa.
Płyta została zarejestrowana podczas koncertu w Kielcach w sierpniu 2010 roku.

     
Bethesda - Usłysz mój głos - CD
  Najnowsza płyta Kleryckiego Zespołu pt. „USŁYSZ MÓJ GŁOS". Album ten zawiera 11 utworów, w tym piosenkę "Jeśli nie my" którą można było usłyszeć podczas konkursu na najlepszy teledysk muzyki chrześcijańskiej. Płyta powstawała prawie przez dwa lata w atmosferze wytrwałej modlitwy i solidnej pracy. Zawiera wiele różnorodnych stylów, poprzez balladę rockową i mocnego rocka. Zespół nagrywając te 11 utworów chce aby każdy z słuchaczy osobiście usłszał w tej palecie różnorodnych stylów, dźwięków i słów głos Tego, który nieustannie woła do ludzkich serc. Zapraszamy również na seminaryjną stronę zespołu klikając w okładkę płyty.

     
LOVE STORY - Talitha Kum - CD
  Zespół Love Story, w bliższych kręgach znany jako „super niezła kapela, która śpiewa o seksie z katolickiego punktu widzenia” (ta definicja to oczywiście dopiero początek góry lodowej), zdecydował się ujawnić swoją twórczość na szerszą skalę.
Producentem muzycznym pierwszej płyty zespołu jest Leszek Łuszcz (m.in. Wilki, Maria Peszek, Renata Przemyk). Materiał nagrywano – z przerwami na studiowanie i zdawanie matur – od lutego do czerwca 2010 r. w 07 Studio w Tarnowie. Teksty i muzyka to owoc kompozycyjny wokalistki i jeszcze do niedawna pianistki zespołu, Magdaleny Frączek. Na płycie będzie można usłyszeć także inne kobiece głosy – Annę Grygiel i Annę Humeniuk, orientalne brzmienie skrzypiec spod smyczka Joanny Frączek, odważne riffy Ignacego Frączka oraz ujmujący bass Rafała Hajdugi i genialną perkusję Szymona Madeja. Duet „Song of”, funkową historię miłości, wzbogacił obiecujący, młody wokalista – Sławek Ramian. Zwieńczeniem „Talitha kum” jest wyjątkowa grafika – dzieło Kazimierza Frączka, wybitnego artysty-malarza, doktora krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Magda Anioł - Albo Albo - CD
  Autorskiej płyty nie wydawaliśmy dawno. Dlatego najwyższy czas by to zrobić. To dla nas wyjątkowa płyta, bo wyjątkowo nasza - bardzo domowa, bardzo wyczekana i bardzo wychuchana. O tym co na niej nie ma sensu pisać. Muzyki lepiej słuchać niż o niej słuchać - szybciej, prościej i (mamy nadzieję) przyjemniej. Ale bez zbędnych rewolucji. Tytuł : ALBO ALBO. Chodzi oczywiście o najważniejszy wybór jakiego może dokonać człowiek. Chcecie się dowiedzieć co my wybraliśmy? Posłuchajcie : - ) anioły Honorowy patron płyty: Święty ojciec Pio Patroni: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, wiara.pl Radio eM, jezus.com.pl, opoka.tv

Biskup Antoni Długosz - Dary miłości - CD
  Płyta CD z udziałem bpa Antoniego Długosza zawiera propozycję piosenek do Mszy św. z udziałem dzieci. Nagrania stanowią cenną pomoc dla rodziców, kapłanów i katechetów, którzy troszczą się o religijny wzrost najmłodszych uczniów Chrystusa i pragną wraz z nimi lepiej przeżywać tajemnicę Eucharystii. Do płyty dołączona jest książeczka zawierająca teksty piosenek wraz z chwytami gitarowymi.

SALVA ! - Porozumienie - CD
Uratowani przez prawdę...
  Ponad czterdzieści minut osobistych modlitw przebijających się przez konkretne gitarowe granie - ocierające się niejednokrotnie o punk rock'owe wręcz riffy.
Wołanie o ratunek, modlitwa o nawrócenie, dotykanie istoty chrześcijaństwa i odnajdywanie w niej swojego życia oraz tradycyjnie rock'owe uwielbienie – to podstawa tekstów nowej płyty. Nazwa krążka dotyka kilku ważnych sfer.To na pewno kierunek praise rock'a, w jakim podąża obecnie twórczość Porozumienia - salwa uwielbienia, salwa radości i entuzjazmu w muzyce, ale także swoisty strzał treściami ewangelicznymi prosto w oczy i w serce odbiorcy. To także nawiązanie do pozdrowienia wyrażanego słowem "salve" - o czym usłyszycie na samej płytce.Ostatnie, a najważniejsze skojarzenie: "salva veritate" - uratowane przez Prawdę. Ale nie chodzi tu o zasadę Leibniz'a, a o Prawdę, którą jest BÓG. Na płycie "SALVA!" podstawą jest modlitwa, rozmowa, relacja z BOGIEM – ten, kto w niej pozostaje, jest uratowany. Wiecznie. "Oddajemy do Waszych rąk, dla Waszych uszu płytę bardzo dla nas mocną w treściach, najmocniejszą jak dotąd w muzyce, bardzo krzykliwą, skoczną, ale też bardzo poważną. Miksowaliśmy ją w taki sposób, żeby dźwięki "powierciły" trochę Wasze zmysły, żeby czasem powalczyć o odnalezienie kawałka siebie w danej piosence. Żeby odkryć dla siebie ten konkretny moment, w którym doświadczasz <<uratowania przez Prawdę>>, uwolnienia, Dobrej Nowiny o pokonaniu śmierci. To doświadczenie Boga Żywego." - mówi Luk, gitarzysta i wokalista Porozumienia. "... Materiał <<SALVA!>> bardzo fajnie broni się na koncertach, a to one wciąż są naszą podstawą, jeśli więc nawet płyta miewała by się nie najlepiej - to pozostaje bezpośrednie spotkanie z ludźmi. I tak jesteśmy więc <<uratowani>>..." - dodaje Luk. Produkcją albumu po raz drugi już zajmuje się Robert "Litza" Friedrich (2TM2,3 Arka Noego, KNŻ), który udzielił się także muzycznie w kilku utworach.

     
CHRZEŚCIJANIN ŚPIEWA - KS.BP. ANTONI DŁUGOSZ
 

Płyta księdza Biskupa Antoniego Długosza, oprócz piosenek i melodii - zawiera katechezy skierowane do dzieci, rodziców i dziadków.

Odpowiadając na społeczne zapotrzebowanie, na prośby dzieci i ich rodziców, katechetów, księży kaznodziejów, katolickich szkół i przedszkoli powstały dwie płyty księdza Biskupa Antoniego Długosza - "Chrześcijanin śpiewa", "W drodze do nieba" .

Są to płyty - dla małych i dużych, które służyć będą na lekcjach katechezy, na kazaniach , na mszach św. dla dzieci oraz do rodzinnego śpiewania . Oprócz piosenek religijnych znajdziecie tu piosenki patriotyczne. Wszystkie piosenki łatwo wpadają w ucho, do wszystkich można wymyślać ciekawą choreografię. Znajdują się tu tez piosenki bardziej refleksyjne i eucharystyczne. Niektóre z nich funkcjonują już w tak zwanym powszechnym obiegu - ale wykonano do nich specjalne, nowe aranżacje. Inne są zupełnie nieznane.


     
W DRODZE DO NIEBA - KS.BP.ANTONI DŁUGOSZ
 

Ksiądz Biskup nazywany jest "biskupem od dzieci", gdyż zajmuje się ich duszpasterstwem. Jego prawdziwą pasją jest taniec oraz śpiew i w ten właśnie sposób trafia do najmłodszych i tych nieco starszych. Jego niezwykła pokora, serdeczność oraz prostota sprawiają, że na zawsze pozostaje w sercach tych, którzy go spotykają. Prezentowana płyta może więc wnieść do naszych domów dużo tej radości, a znajdziemy na niej:

01. Słowo Bp. Antoniego Długosza o drodze do nieba
02. Spotkał mnie dziś Pan
03. Ty wskazałeś drogę do miłości
04. Ziarenko do ziarenka
05. Płynie Wisła, płynie
06. Jezus mym przyjacielem
07. Pewnego dnia Noe do lasu szedł
08. Wszystko Tobie oddać pragnę
09. Zapowiedź piosenki Ali Szulc
10. Chrześcijanin śpiewa w drodze do nieba
11. Katecheza Bp. A. Długosza: "Spowiedź najlepszym lekarstwem"

KARAOKE
01. Spotkał mnie dziś Pan
02. Ty wskazałeś drogę do miłości
03. Ziarenko do ziarenka
04. Płynie Wisła, płynie
05. Jezus mym przyjacielem
06. Pewnego dnia Noe do lasu szedł
07. Wszystko Tobie oddać pragnę
08. Chrześcijanin śpiewa w drodze do nieba
09. Katecheza Bp. A. Długosza: "Jezus nasz Dobry Pasterz"


     
DEUS MEUS - HEJ JEZU!
 

1. Hej, Jezu! 2:22
2. O tak, tak, tak Panie mówię tak 5:08
3. Ogrody 2:48
4. Jezus Chrystus moim Panem jest 3:49
5. Tyś w Wieczerniku 1:48
6. Alleluja 3:21
7. Niechaj brzmi Tobie chwały pieśń 4:37
8. Jezus Chrystus Panem jest 4:38
9. Będę śpiewał Tobie 2:41
10. Hosanna 3:08
11. Słuchaj Izraelu! 2:48
12. Pan jest pasterzem moim 2:17

Reedycja najbardziej znanej płyty na polskim rynku muzyki chrześcijańskiej, powstała jeszcze pod szyldem "Inicjatywa Muzyczna Ludźmierz", z której wyłonił się obecny skład zespołu Deus Meus. Usłyszymy tu piosenki we współczesnych stylach muzycznych takich jak gospel, soul, funky, rock jak i utwory a capella znane i śpiewane w całej Polsce (Ogrody, Będę śpiewał Tobie, Pan jest Pasterzem moim). W projekcie wzięli udział m.in. Mietek Szcześniak, Marcin i Lidka Pospieszalscy, Beata Bednarz.


     
DEUS MEUS - JAHWE
 

1. Intro: Miłość jedyna
2. Jahwe
3. Twoje Słowo
4. Nad wodami Babilonu
5. Do mnie wróć
6. Mój Pan kocha mnie
7. Miłość jedyna
8. Intro II: Miłość jedyna
9. Śpiewajmy Alleluja Barankowi
10. Duchu Święty, ogarnij mnie!
11. Boże, Twa Łaska
12. Wywyższony
13. A Słowo ciałem stało się
14. Wierzę, że droga, którą idę

Na krążku zatytułowanym "Jahwe" obok skocznych, wpadających momentalnie w ucho piosenek (nogi same rwą się do tańca!), usłyszymy kilka utworów o stonowanym, wyciszonym charakterze. Płyta ta to prawdziwy muzyczny tygiel: gejzer radości w hawajsko – karaibskich rytmach piosenki "Śpiewajmy Alleluja" obok jazzującego utworu Cezarego Paciorka, który z powodzeniem znaleźć by się mógł w repertuarze Anny Marii Jopek. Solidne rockowe akordy w świetnie sprawdzającym się na koncertach utworze "Twoje słowo" obok subtelnego napisanego przez Roberta Litzę "Intro" czy rasowej pieśni chwały "Do mnie wróć". W nieco innej konwencji są zaś dwie pieśni do muzyki Lidki Pospieszalskiej: tytułowy "Jahwe" i "Nad rzekami Babilonu". Chyba te właśnie kompozycje stanowią o charakterze płyty. Smaku dodają im nieszablonowe muzyczne aranżacje. To robota najlepszego polskiego producenta Marcina Pospieszalskiego. Gościnnie śpiewa Mietek Szcześniak.


     
DEUS MEUS - SŁOŃCE NAGLE ZGASŁO
 

1. WISI NA KRZYŻU 2:38
2. SŁOŃCE NAGLE ZGASŁO 5:25
3. ZAWITAJ UKRZYŻOWANY 1:47
4. STAŁA MATKA BOLEŚCIWA 3:03
5. KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY 1:15
6. DOBRANOC GŁOWO ŚWIĘTA 4:21
7. LUDU MÓJ LUDU 2:33
8. BÓG TAK UKOCHAŁ ŚWIAT 3:23
9. ŚWIĘTY BOŻE 2:27
10. CHWAŁA TOBIE KRÓLU WIEKÓW 1:54
11. O GŁOWO COŚ ZRANIONA 1:01
12. JEZU CHRYSTE PANIE MIŁY 2:45
13. OZDOBO NIEBA, ZIEMI I CZŁOWIEKA 1:31
14. NASZ PASTERZ ODSZEDŁ 3:52

Reedycja drugiej płyty zespołu Deus Meus, zawierającej wielkopostne śpiewy liturgiczne. Usłyszymy tu pięknie sharmonizowane przez Marcina Pospieszalskiego tradycyjne pieśni pasyjne "a capella" z partiami solowymi Antoniny Krzysztoń, Lidki Pospieszalskiej i Bogusi Stoch. Całość charakteryzuje się niebywałym brzmieniem i ułatwia wejście w klimat modlitwy nad największymi tajemnicami naszego zbawienia.


     
DEUS MEUS - TRASA
 

1. Jahwe 4:47
2. Boże Twa łaska 5:30
3. O tak, tak, tak, Panie mówię tak 1:57
4. Pan jest wśród nas 3:29
5. Nad wodami Babilonu 3:19
6. Duchu Święty, ogarnij mnie 3:17
7. Niechaj zstąpi Duch Twój 5:11
8. Tyś jak skała 6:02
9. Twoje Słowo 4:03
10. Kocham, więc nie muszę się bać 4:37
11. Do mnie wróć 4:23
12. Jezus Chrystus Panem jest 5:49
13. Ogrody 4:25
14. Śpiewajmy Alleluja Barankowi 4:50
15. Święte Imię Jezus 5:17
16. A Słowo ciałem 3:52

Pierwsza płyta zespołu, zarejestrowana na żywo podczas trasy koncertowej Deus Meus zorganizowanej z okazji dziesięciolecia zespołu w listopadzie 2004 r. Zawiera największe przeboje muzyki chrześcijan takie jak m.in. "Kocham więc nie muszę się bać", "Tyś jak skała" czy "Święte Imię Jezus" w profesjonalnym i pełnym Ducha wykonaniu. Gościnnie śpiewa Mieczysław Szcześniak.


     
WESOŁE NUTKI - LIST DO PANA BOGA
 

1. Ruszaj [3:10]
2. Bądź Królową [5:27]
3. Ja jestem [5:33]
4. Szachownica [3:10]
5. Jesteś Królem [6:29]
6. Niechaj zstąpi Duch Twój [4:49]
7. Gdy wszyscy święci [3:32]
8. List do Boga [5:18]
9. Oblubieniec [3:57]
10. Hymn o krzyżu [6:23]
11. Szymonie Cyrenejczyku [4:58]
12. Psalm 148 [3:50]
13. Miłość Twa [4:24]
14. Otwórz Bogu [4:08]
15. Dziś Kościele [5:40]

Znany z płyty/kasety "Kocham więc nie muszę się bać" zespół działający przy rzeszowskiej parafii Księży Saletynów. Na obecnej płycie znajdziemy znane "szlagiery" polskiej piosenki religijnej w klimacie lekkiego jazzu. Jednak znajdziemy tu także utwory reggae czy rocka. Pozycja dla dzieci i młodzieży.


     
MAŁY CHÓR WIELKICH SERC - MISJA
 

1. Wodzem moim Pan [3.25]
2. Twoja misja [3.44]
3. Nowa Pieśń [3.22]
4. Mały promyk [4.00]
5. Śpiewaj, śpiewaj [3.00]
6. Prosty uśmiech [4.14]
7. Chwała Jezusowi [3.59]
8. Nie gromadźcie skarbów [4.16]
9. Trzymaj się! [03.11]
10. Pies i kot [2.20]
11. Boża radość\t[2.39]
12. Aniołek [3.27]
13. Dusza [4.13]
14. Kocham Cię, Cię [2.08]
15. List do misjonarza [4.30]

Czwarta płyta łódzkiego dziecięcego chórku znanego m.in. z programów telewizyjnych i radiowych, jak również licznych koncertów przy boku takich sław jak P. Szczepanik, St. Sojka, A. Szałapak, M. Szcześniak, Arka Noego, Tymoteusz... Założycielem zespołu i jednocześnie autorem wszystkich utworów jest o. Piotr Kleszcz OFM Conv. Przez śpiew dzieci pragną mówić innym o Bogu i o ludzkich sprawach. Robią to w sposób bardzo spontaniczny, typowy dla najmłodszych, dając słuchaczom dużo radości, jak również dostarczając materiału do zadumy nad problemami życia. Słuchając tej płyty można się zamyślić i samemu zaśpiewać, wzruszyć się i zatańczyć z radości.


     
RÓŻNI WYKONAWCY - Dobra Matko. Pieśni i piosenki maryjne
 

1. Bogurodzica – Marzena Lamch 5:02
2. O Matko miłościwa – Oweyo 2:26
3. Mamo – Genezaret 3:42
4. Dobra Matko – Przemienienie 2:28
5. Jezus swoją Matkę pozostawił – L. Jakubowski z zespołem 1:59
6. Bądź pozdrowiona Maryjo – Tibi Dabo 5:09
7. Opowieść – s. Cecylia Wilk PDDM 4:17
8. O Matko u stóp Twoich – Adoramus 4:50
9. Blues Maryjny – Haire 3:12
10. Bądź Królową – Wesołe Nutki 5:27
11. Z dawna Polski – Marzena Lamch 4:12
12. Gdy klęczę przed Tobą – Przemienienie 2:46
13. Pan Cię stworzył – s. Cecylia Wilk PDDM 5:20
14. Czarna Madonna – Przemienienie 2:28
15. Spójrz Madonno – Gaudium 4:06
16. Apel – Przemienienie 2:39
17. Zapada zmrok – Marzena Lamch 6:13

Płyta jest zbiorem utworów różnych wykonawców o tematyce maryjnej, jakie ukazały się na kasetach i płytach Edycji Św. Pawła na przestrzeni ponad 20 lat jej działalności w Polsce. Usłyszymy na niej m.in. pieśni tradycyjne (Zdrowaś Maryjo, Czarna Madonna, Zapada zmrok, Z dawna Polski), jak również popularne maryjne pieśni pielgrzymkowe (Bądź Królową, Gdy klęczę przed Tobą, Dobra Matko). Stanowią one swoiste świadectwa wdzięczności ich autorów względem Matki pięknej miłości.


     
RÓŻNI WYKONAWCY - Dzielmy się wiarą
 

1. Dzielmy się wiarą jak chlebem - Querido Matias 5:22*
2. Otwórz swe serce - Elżbieta Kulmaczewska 3:40*
3. Chrystus Pan przyszedł na świat - Przemienienie 2:46*
4. Oblicze - s. Cecylia Wilk PDDM 5:06*
5. Kochany bracie - Przemienienie 2:30*
6. Niech żyje Jezus - Oweyo 2:02*
7. Totus tuus (Chodziłeś Panie po ziemi...) - Adoramus 5:01*
8. Pobłogosław nam - Gaudium 5:07*
9. Europa - Nasza Rodzina Poszerzona 4:32*
10. Pieśń Apostołów (Wszystkie moje troski...) - Mikołajki 2:14*
11. Twój uśmiech - Adoramus 4:41*
12. Przeogromna ziemio - Haire 5:38*
13. Tyle słów - Daremny Trud 3:47*
14. Opowieść przy nocnej lampce - ks. Bogusław Zeman SSP 3:56*
15. Abyśmy byli jedno - Monika Grajewska 3:49*
16. Abyś Ty - Tibi dabo 2:27*
17. Kwiaty polskie - Monika Grajewska 4:38*
18. Niech Pan Cię błogosławi - s. Cecylia Wilk PDDM 3:00*

Płyta - składanka 18 utworów pochodzących z kaset i płyt wydanych przez Edycję Św. Pawła na przestrzeni 20 lat jej działalności. Usłyszymy tu m.in. takie piosenki jak: "Europa" (Nasza Rodzina Poszerzona), "Abyśmy byli jedno", "Kwiaty polskie" (Monika Grajewska), "Kochany bracie" (Przemienienie), czy "Oblicze" (s. Cecylia Wilk) - czyli utwory, które na stałe weszły do repertuaru wielu rozgłośni katolickich. Dla wielu słuchaczy będą one nowością, dla innych miłym przypomnieniem, a dla wszystkich okazją do refleksji nad własnym życiem w rytmie pięknych melodii.


     
INAIJE - Lidka Pospieszalska
 

1. Czas powoli (blues) - sł. Robert Cudzich, muz. Lidia i Marcin Pospieszalscy
2. Noc ciemna - sł. Andrzej Bujnowski OP, muz. Lidia Pospieszalska
3. Ile razy trzeba odejść by powrócić -
sł. Mirosław Kirczuk, muz. Lidia i Marcin Pospieszalscy,
(Mirosław Kirczuk-rap)
4. Zasnąłeś - sł. Beata Mencel, muz. Lidia i Marcin Pospieszalscy
5. Inaije - sł.Wojciech Waglewski, muz. Lidia i Marcin Pospieszalscy
6. Walc wieczorny - sł. Andrzej Bujnowski OP, muz. Lidia i Marcin Pospieszalscy
7. Płomieniu drżyj - sł. Adam Nowak, muz. Lidia, Marcin, Jan, Mateusz Pospieszalscy
8. Ajuonase - sł. Andrzej Schmidt, muz. Lidia Pospieszalska
9.Melancholy - muz. Lidia i Marcin Pospieszalscy
10. Ndili bwino - sł. Rafał Boniśniak, muz. Lidia Pospieszalska
11. Cichy zapada zmrok - sł. i muz. trad.

"Inaije" Lidki Pospieszalskiej to pierwsza solowa płyta wokalistki (w wykształcenia jest geografem i muzykiem), której głos pojawił się wcześniej na płytach takich zespołów jak: Deus Meus, Tie Break, Raz Dwa Trzy, Janusza "Yaniny" Iwańskiego oraz zespołu rodzinnego Pospieszalskich... Z kolei jej kompozycje można usłyszeć na płytach grup: New Life M., Zakopower, Deus Meus. Prywatnie żona Marcina Pospieszalskiego, któremu pomaga w jego muzycznych przedsięwzięciach. W swojej twórczości Lidka inspiruje się szeroko folklorem etnicznym, mocnym metalem i rockiem jak również jazzem i muzyką klasyczną.


     
SUNGUEST - Labirynt
 

1. Jednokierunkowa
2. Nie kłam, że kochasz
3. Ehije Aszer Ehije
4. Nie bój się
5. Bez buntu
6. Harmonia
7. Żyj, nie umieraj
8. Kosmopol
9. Upojenie
10. Spiesz się
11. Labirynt

Debiutancka płyta zespołu, którego członkowie od lat związani są ze sceną muzyczną w Polsce (m.in. 2Tm 2,3, Armia, Houk, 3 Siostry, Arka Noego, Maryla Rodowicz). Swoje doświadczenie czerpią z udziału w różnorodnych projektach muzycznych czołowych artystów rockowych i jazzowych. "labirynt" to poetycka podróż w głąb siebie. Rockowa muzyka i nie-rockowy wokal. Osobiste, choć uniwersalne przesłanie. Wspólnym mianownikiem całej płyty jest jej intrygująca tajemniczość. Selektywnie brzmiące gitary i bębny, rockowy pazur, słychać wszystkich muzyków razem i każdego z osobna. „Labirynt” to soczysty rock prosto na radiowe playlisty. Krążek zaskakuje wielością nastrojów – od dynamicznej rockowej galopady w utworze „Bez buntu” do mieniącego się tysiącem barw tytułowego „Labiryntu”.


     
OWEYO - Pieśni Kościoła
 

1. Idzie Bóg prawdziwy
2. Głoś imię Pana
3. Przybądź Duchu Święty
4. Pobłogosław Jezu drogi
5. Kłaniam się Tobie
6. Niech żyje Jezus
7. Jezusa ukrytego
8. Króluj nam Chryste
9. Wszystko Tobie oddać pragnę
10. Boże w dobroci
11. U drzwi Twoich
12. Z tej biednej ziemi
13. O Matko miłościwa

Znany wrocławski zespół uwielbieniowy proponuje popularne pieśni kościelne, pochodzące ze śpiewnika ks. J. Siedleckiego. Opracowane na nowo, tchną świeżością i zapraszają do odkrywania piękna modlitwy śpiewem, czerpiąc ze skarbca wielowiekowej tradycji Kościoła.


     
SEGA BAND - Skoro jesteś Ty
 

Słodycz
We mgle
Otwórz serce
Holly Father
Obudź mnie
Zmartwychwstał
Kac
Stać się dzieckiem
Dość!
Morze złudzeń
Kiedy mówisz o miłości
Wybacz że płaczę
Skoro jesteś Ty

Na czwartej płycie zespołu Sega Band pt.: "Skoro jesteś Ty" znaleźć można wszystko to, czego oczekujemy po muzyce chrześcijańskiej. Teksty piosenek inspirowane są nie tylko treściami chrześcijańskimi, ale usłyszeć w nich można także wspomnienia wokalistki Justyny Segiec: pełno w nich słów o życiu codziennym, miłości i wewnętrznych lękach człowieka. Słowa są wspaniale wkomponowane w muzykę i tworzą niepowtarzalny nastrój nowej płyty. Teksty, których autorką jest Justyna, pasują do mocnej muzyki rockowej, jazzowej, soulowej, bluesa, reggae - których to rytmów jest na płycie wiele.


     
GOOD RELIGION - Trust
 

1. Przyjdź [4:05]
2. Obudź mnie [4:15]
3. Trust [5:18]
4. Oto ja [3:30]
5. Refugees from Zion [5:31]
6. Sunshine [3:12]
7. W Tobie i we mnie [3:27]
8. Siubi Dubi [5:15]
9. Get up [5:28]
10. Adonai [5:04]
11. Gore [3:19]
12. Idziemy [4:44]

Druga płyta czołowej grupy polskiej sceny chrześcijan. Zespół znany jest m.in. z wielu koncertów, żywiołowo odbieranych przez publiczność jak również utworów publikowanych na płytach Magazynu Muzycznego RUAH. Płyta "Trust" to zarówno pulsujące reggae, skoczny ska jak również nie brakuje tu ostrych brzmień hard core. Teksty śpiewane w języku polskim i angielskim nawiązują przede wszystkim do biblijnych psalmów jak również są wyrazem życiowych poszukiwań członków zespołu.

     
KOLEJNA STRONA >>>>
     
     

 

 

© 2007 - 2016 Sanderus. Design by Mart