Śpiewniki piegrzymkowe

Poniższa oferta jest ofertą poglądową, pełny wybór towaru znajdą Państwo w naszym sklepie w Tarnowie przy ul. Romanowicza 42. Zapraszamy !

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o sprawdzenie ceny oraz czy dany towar jest dostępny.

     
Pójdę do nieba piechotą - śpiewnik pielgrzymkowy - twarda lub miękka oprawa
 

Wydawnictwo Księży Pallotynów - Prowincji Chrystusa Króla
Format: 115x165mm
Ilość stron: 400
oprawa twarda lub miękka


     
Śpiewajmy razem - śpiewnik pielgrzymkowy
 

Wydawnictwo Pallottinum i Apostolos
Data wydania: 2009
Format: 11,5 x 17 cm.
Liczba stron: 232
Oprawa: miękka

Polecamy Państwu śpiewnik pielgrzymkowy, powstały z tradycji i praktyki Duszpastestwa Pielgrzymkowego Księży Pallotynów "Apostolos". Może służyć z powodzeniem wszystki dużym i małym Miłosnikom pieśni i piosenek, zarówno do modlitwy, jak i rekreacji.


     
Śpiewajmy Panu - śpiewnik pielgrzymkowy
 

Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Rok wydania: 2007
Oprawa: oprawa broszurowa
Format: 11.5x17 cm

Corocznie w pielgrzymkach bierze udział kilkaset tysięcy osób. Przez kilka bądź kilkanaście dni w szczególny sposób zbliżają się do Boga, by później przenieść to doświadczenie na każdy, kolejny dzień. Czas pielgrzymowania wypełniają modlitwą i piosenką. Wspólne śpiewanie to ważny element bycia razem, wspólnej modlitwy. Śpiewnik pielgrzymkowy jest praktyczną pomocą, która ubogaci wędrówkę i będzie także służyć w ciągu całego roku. Całość zamieszczonego materiału została podzielona na pieśni tradycyjne, pieśni i piosenki nowsze, kanony oraz część modlitewną.


     
Chwalmy Pana - śpiewnik
 

Wydawnictwo Apostolicum - Wydawnictwo Księży Pallotynów Prowincji Chrystusa Króla
Opracowanie zbiorowe
Format: 95x135mm
Ilość stron: 160
Ilość w paczce: 100

Mały, podręczny śpiewniczek (mieszczący się w kieszeni) zawierający najbardziej popularne pieśni religijne.


     
Nasz głos - śpiewnik
 

Wydawnictwo Świętego Krzyża
Autorzy: Ks. Joachim Waloszek
Rok wydania: 2007
Format: 105 x 155 mm
Rodzaj okładki: Miękka
Stron: 364

Śpiewnik, który oddajemy do Waszych rąk zawiera ponad czterysta trzydzieści pieśni i piosenek uszeregowanych w następujących działach: Piosenki religijne w języku polskim, Piosenki religijne obcojęzyczne, Piosenki tradycyjne polskie, Piosenki współczesne w języku polskim, Piosenki tradycyjne i współczesne obcojęzyczne, Gry i zabawy. Piosenki są opatrzone chwytami na gitarę.


     
Nasz głos - śpiewnik z nutami
 

Wydawca: Wydawnictwo Świętego Krzyża
Autorzy: Ks. Joachim Waloszek
Rok wydania: 2006
Format: 145 x 215 mm
Rodzaj okładki: Miękka
Stron: 483

Śpiewnik, który oddajemy do Waszych rąk zawiera ponad czterysta trzydzieści pieśni i piosenek uszeregowanych w następujących działach: Piosenki religijne w języku polskim, Piosenki religijne obcojęzyczne, Piosenki tradycyjne polskie, Piosenki współczesne w języku polskim, Piosenki tradycyjne i współczesne obcojęzyczne, Gry i zabawy. Piosenki są opatrzone chwytami na gitarę oraz nutami.


     
Panu memu śpiewać chcę - śpiewnik z nutami
 

autor: ks. Zbigniew Piasecki
format 145 x 205 mm.
str. 452,
oprawa spiralowa

Nowe, poprawione i uzupełnione wydanie śpiewnika z 1997 r., który zawiera pieśni stare i nowe, znane i mniej znane. Kompozycja śpiewnika ułożona jest tak, aby można je było śpiewać podczas liturgii, a także przy innych okazjach, np. na obozach, pielgrzymkach itd. Śpiewnik zawiera zapis nutowy.


     
Śpiewnik na pielgrzymkę i wspólną biesiadę
  oprawa miękka
format A5
stron 152

     
Lourdes - modlitewnik, śpiewnik
 

Wydawca: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
autor: ks. Józef Orchowski
Data wydania: 2008
Format: 13 x 20 cm
Liczba stron: 192
Oprawa: twarda

Historia Lourdes zapisuje się każdego dnia. To nie jest legenda przeszłego czasu. Nawet kilku godzin spędzonych w Lourdes nie da się zapomnieć. Dlatego wielu powraca tutaj wielokrotnie w swoim życiu.Lourdes. Modlitewnik, śpiewnik zawiera obrzędy liturgii Mszy Świętej, modlitwy i pieśni skierowane do Matki Bożej z Lourdes. Rozważania Drogi Krzyżowej i Różańca zawierają mocno podkreślone motywy Maryjne.


     
Śpiewnik weselny
 

red: Andrzej Żmuda
Rok wydania: 2009
Format: 12,5 x 19,5 cm
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka, kolorowa

Śpiewnik zawiera zarówno przyśpiewki ludowe jak i pieśni weselne z różnych stron kraju. Publikacja zawiera nie tylko przyśpiewki ludowe, piosenki biesiadne, ale również różnego rodzaju gry i zabawy. Stąd mamy nie tylko słynne „Chachary”, „Chłopcy krakowiacy”, czy „Cygańską balladę”, ale również „Komu dzwonią, temu dzwonią”, „Kolorowe jarmarki”, „Czerwony pas”, czy też „O mój rozmarynie” czy „Hej, hej ułani”. Poza tym wspominane już zabawy: „Uciekaj myszko”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Mam chusteczkę haftowaną” czy „W której ręce złota kula”.


     
Śpiewniczek dziecięcy
  format: 112mm x 143 mm
ilość stron 64
oprawa: miękka

     
Śpiewnik Salwator
 

Praca zbiorowa
format: 148x210
stron: 520

Nowe wydanie jednego z najbardziej popularnych w Polsce śpiewników religijnych.
Tysiąc piosenek! Chwyty gitarowe. Tego nie można przegapić!


     
Będę śpiewać Bogu - śpiewnik z nutami
 

autor: ks. Zbigniew Piasecki
format: 145x205 mm,
stron: 180,
oprawa spiralowa

Śpiewnik jest zbiorem pieśni znanych od dawna i nowych. Przydatny podczas Mszy świętych z udziałem dzieci oraz w katechizacji. Przed każdym okresem liturgicznym podane są propozycje doboru pieśni do poszczególnych części liturgii mszalnej. Śpiewnik zawiera zapis nutowy i łatwy układ akordów do pieśni, który umożliwia także początkującym gitarzystom akompaniowanie do śpiewu.


     
Źródło - śpiewnik parafialny
 

Wydawca: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 864
Oprawa: twarda

Zawiera ponad 500 najpotrzebniejszych pieśni i śpiewów z nutami, używanych od dawna i nowszych, niemal na wszystkie obchody liturgiczne i okoliczności duszpasterskie. Są tu też części stałe Mszy Św. i inne śpiewy najczęściej potrzebne.

Śpiewnik z pewnością pomoże w uaktywnianiu wiernych, by nie zachowywali się w kościele jak "niewierni widzowie".


     
Pieśnią Sławię Mego Pana - śpiewnik kościelny
 

format 10x15 cm
stron 336
szyte nićmi

Zawiera teksty pieśni (bez nut), pomyślany jako śpiewnik na ławki do kościołów i kaplic, na katechizację oraz na pielgrzymki. Duża czcionka tak ważna dla starszych osób, dla których ekrany kościelne nie zdają egzaminu. Oprawa twarda – skóropodobna w kolorze ciemne bordo, zdobiona złoceniami.


     
Do serca twego, królu królów - śpewnik kościelny
 

ks. Stanisław Garnczarski (red.)
Format 120x170 mm
Ilość stron 352
Rok wydania 2010

„Do Serca Twego, Królu królów” to opracowany przez ks. Stanisława Garnczarskiego śpiewnik Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, który jest dopełnieniem modlitewnika o tym samym tytule. Ten podręczny zbiór pieśni, który służy do codziennego użytku, z pewnością pomoże w owocnym przeżywaniu każdej modlitwy ubogaconej śpiewem. Bogaty wybór różnorodnych pieśni powinien zachęcić każdego, kto docenia szczególną wartość i wymiar wspólnotowy modlitwy śpiewanej.


     
Śpiewnik kościelny - Ks. Jan Siedlecki
 

autor: ks. Jan Siedlecki
data wydania: 2009
oprawa: twarda
format: 120x173 mm
liczba stron: 831

Po kilkunastu latach od ostatniej edycji z 1986 r., publikujemy nowe wydanie "Śpiewnika kościelnego" ks. J. Siedleckiego. Głównym motywem tego przedsięwzięcia edytorskiego jest potrzeba ciągłego dostosowywania repertuaru pieśni i śpiewów do aktualnych wymogów liturgiczno-pastoralnych. Zachowujemy najwięcej pieśni tradycyjnych, zaczerpniętych ze skarbca religijnych śpiewów poprzednich wieków, natomiast - idąc za wskazaniami psalmisty "Śpiewajcie Panu pieśń nową" (Ps 98), wprowadzamy 58 nowych pieśni i 18 śpiewówó (antyfony, zawołania). Usunięto w całości 64 pieśni, które utraciły swą żywotność oraz zrezygnowaliśmy w szeregu rzadziej śpiewanych pieśni z niektórych strof z powodu przestarzałego języka lub treści. W sumie śpiewnik zawiera 606 pozycji.


     
      

© 2007 - 2016 Sanderus. Design by Mart